Galeria

Szybki kontakt
II Liceum Ogólnokształcące
ul. Żeromskiego 46
41-902 Bytom

tel. 32 282 78 57 - liceum
bip
Upowszechnianie

Prezentacja projektu w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytomiu.

W dniu 1 marca 2018 r. koordynator projektu Ewa Masternak i nauczyciel geografii Joanna Baran przeprowadziły spotkanie informacyjne dotyczące realizacji projektu Erasmus + Akcja KA1 Mobilność edukacyjna dla grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytomiu.

W trakcie spotkania przedstawiono realizowany w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Bytomiu projekt: jego temat, cele, etapy realizacji, rezultaty, formy ewaluacji i upowszechniania. 

 

Pliki do pobrania:

  1. podziękowanie - SP nr 5 - Ewa Masternak
  2. podziękowanie - SP nr 5 - Joanna Baran
  3. podziękowanie - Kuratorium Oświaty - Ewa Masternak
  4. podziękowanie - Kuratorium Oświaty - Joanna Baran

Prezentacja projektu na konferencji zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Katowicach

Koordynator projektu Erasmus + Ewa Masternak oraz Joanna Baran – nauczyciel geografii zaangażowany w realizację projektu w szkole, w dniu 6 listopada 2017 r. wzięły udział w konferencji nt. programu Erasmus + Akcja KA1 Mobilność edukacyjna zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

W trakcie konferencji dla nauczycieli i dyrektorów szkół z terenu Delegatury Kuratorium Oświaty w Bytomiu, Gliwicach, Sosnowcu oraz Wydziału Nadzoru Edukacji, która odbyła się w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, Ewa Masternak i Joanna Baran przedstawiły prezentację dotyczącą realizowanego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Bytomiu projektu jako przykład „dobrej praktyki”.

Podczas prezentacji, panie Ewa Masternak i Joanna Baran podzieliły się z uczestnikami własnymi doświadczeniami związanymi z przygotowaniem i realizacją projektu oraz wykorzystaniem rezultatów  mobilności zagranicznych kadry pedagogicznej.

 

Menu