Wybory NAJLEPSI UCZNIOWIE

„NAJLEPSI UCZNIOWIE 2021” – nominacje wychowawców klas

1. GENIUSZ: Liliana Krzywiecka, Karolina Pierzecka, Klaudia Fuss, Kinga Szkaradnik, Aleksandra Wierzbicka, Karolina Bednarz, Aleksandra Kasjaniuk, Weronika Franosz.
2. GENTLEMAN: Jakub Gawenda, Adam Ziarko, Damian Malinowski, Mieszko Nazarewicz.
3. DAMA: Anna Woźnicka, Klaudia Fuss, Zofia Bielecka, Julia Pietrzyk, Jasmine Boron, Emilia Łapok, Natalia Podgórska.
4. SPORTOWIEC: Michalina Jabłońska, Jakub Gawenda, Julia Suchanowska, Tomasz Białas, Natalia Jęczek, Paweł Miłkowski.
5. SPOŁECZNIK: Julia Kupczak, Martyna Kamińska, Julia Pietrzyk, Nicole Smyczek, Katarzyna Kurek, Natalia Podgórska.
6. ŻARTOWNIŚ: Vanessa Perlak, Jakub Wojciechowski, Lilianna Szołtysik, Kamil Michalski, Alicja Macko, Oliwia Reszkiewicz, Natalia Podgórska.
7. ARTYSTA: Dominika Musiak, Karolina Bereska i Barbara Bereska, Martyna Szydłowska, Nina Donocik, Natalia Podgórska.
8. ORYGINAŁ: Tatiana Rębas, Julia Kotuła, Igor Zamościński, Natalia Brzuchnalska, Tamara Niezgoda, Piotr Katroshi.
9. KIEROWNIK: Liliana Krzywiecka, Patrycja Sperling, Dagmara Szymańska, Marta Gomoluch, Julia Pietrzyk, Alicja Kuźmińska, Karolina Ławik, Natalia Podgórska.
10. ASYSTENT: Martyna Jarzębska, Dagmara Szymańska, Zofia Makuch, Julia Pietrzyk, Weronika Pistelok, Martyna Falitarczyk, Natalia Podgórska.
11. AMBASADOR: Liliana Krzywiecka, Wiktoria Wiktor, Bożena Neumann, Aleksandra Wierzbicka, Amelia Czerny, Liwia Łysy, Weronika Franosz.
GRATULACJE!

Ostateczne wyniki głosowania:

Geniusz- Aleksandra Wierzbicka

Gentleman- Mieszko Nazarewicz

Dama- Zofia Bielecka

Sportowiec- Julia Suchanowska

Społecznik- Julia Pietrzyk

Żartowniś – Kamil Michalski

Artysta – Nina Donocik

Oryginał- Igor Zamościński

Kierownik- Julia Pietrzyk

Asystent- Julia Pietrzyk

Ambasador- Aleksandra Wierzbicka

Gratulacje!

 

KONTAKT: II Liceum Ogólnokształcące
ul. Żeromskiego 46
41-902 Bytom
tel. 32 282 78 57
e-mail: sekretariat@2lobytom.pl

MAPA DOJAZDU

Skip to content